Beste mensen.
Ik ben 2 jaar geleden geland op U-tapao-airport (Pattaya) maar de door reis mogelijkheden waren daar niet voor handen, denk aan een bus of taxi.
Nu land ik er weer in april as om door te reizen naar Ban Phe (Ko Samed) mijn vraag is dus; zijn er nu wel taxi's aanwezig op dit vliegveld?
Alvast bedankt voor de reacties.
Utapao airport
Moderator: Loempia
-
- komt net kijken
- Berichten: 5
- Lid geworden op: woensdag 01 juli 2015, 14:39
Re: Utapao airport
Hotel taxi? bel Mr T, Mr Lee, Mr lek of weet ik hoe ze allemaal heten en vraag of ze je oppikken. Zo doe ik het altijd.
-
- komt net kijken
- Berichten: 10
- Lid geworden op: zondag 20 juli 2014, 17:47
Re: Utapao airport
Vraag bij aankomst of iemand een tuk-tuk of een songtell (bathbus) kan bellen die je naar de bushalte voor het Sirikit-Hospitaal kan brengen (50 tot 100 Bath ) +50 Bath voor de beller.Daar kan je de bus naar Rayong nemen of rechtstreeks naar Ban Phee .Als je goed Thais spreekt kan je ook de kruising oversteken , na ca 100 meter zit links een klein kantoor met wachtruimte waar je buskaartjes kan kopen . Ook heb ik dan een telnr van een bathbus voor je .
-
- komt net kijken
- Berichten: 5
- Lid geworden op: woensdag 01 juli 2015, 14:39
Re: Utapao airport
Dank je voor de reacties.
Heb een taxi geregeld naar Ban Phe 1500 THB.
Heb wel fotos gezien van eoa website van Utapao airport dat ze een taxi/bus balie hebben.
Heb een taxi geregeld naar Ban Phe 1500 THB.
Heb wel fotos gezien van eoa website van Utapao airport dat ze een taxi/bus balie hebben.
-
- Volwaardig lid
- Berichten: 1387
- Lid geworden op: woensdag 07 januari 2009, 14:30
Re: Utapao airport
Nu er inmiddels veel meer airlines op vliegen is het aanbod naar Pattaya een stuk verbeterd- diverse minibusjes etc voor 150 bt-zetten je af op waar je wilt wonen. NAAR UTP dag tevoren bellen voor tijd+ophaalplek. Oa. ook van de BELLbus, die in andere opzichten nogal slecht bekend staande Roong Rueng coach-comp. Of er ook verbetring is naar Ban Phae wet ik niet.