Er zijn inderdaad een paar dagen lang vreemde berichten op BVN/NPO verschenen. Zoals dat in deze regio het programma niet mocht worden bekeken of dat de stream niet kon worden geladen. Het maakte niet uit of je het met of zonder VPN probeerde.
Maar na een paar dagen was dit weer opgelost. Bij de NPO en BVN zullen ze deze storing wel hebben verholpen.
Er blijven natuurlijk altijd programma's over die je normaal niet mag bekijken zoals voetbalwedstrijden of schaatswedstrijden. Maar dan zet ik mijn Proton VPN aan (gratis en erg goed) en kan ik rustig Jutta Leerdam weer een gouden medaille zien halen

.
Waar ik nog wel last van heb bij de Nederlandse streams is het bufferen. Dat gebeurt onregelmatig en het duurt meestal slechts enkele seconden maar het is toch irritant. Bij Netflix heb ik dat totaal niet.