We willen niet de drukte opzoeken. Dus geen bar met harde discomuziek enzo.
Meer iets rustigers voor de thaise toerist en wellicht enkele buitenlanders.
Mijn schoonmoeder had ook zoiets en dat was best gezellig. Die verhuurde ook een kamer of tien. De mensen die daar dan sliepen bleven automatisch ook eten.
Het komt er eigenlijk op neer dat ik een bezigheid wil samen met mijn vrouwtje.En wat dat precies gaat worden is nog lang niet duidelijk. Maar ik maak me daar niet zo heel veel zorgen over.
We hebben ook wel eens nagedacht om huisjes te verhuren voor mensen die wel naar Thailand willen maar niet weten hoe of wat ze moeten doen. Ook bijvoorbeeld voor mensen met een beperking.
Dit zijn zoals ik eerder al aangaf één van de vele ideeën die we hebben. Of ze haalbaar zijn zien we wel als we daar zijn.
Als we gaan zullen de eerste twee maanden toch zijn om tot rust te komen en rond ons heen te kijken.
Mijn vrouw mag dan wel thais zijn maar ze is eigenlijk voor 75% Nederlands.
In nederland zou ik ook wel wat voor mijzelf willen beginnen maar dat is echt een kompleet drama.
Hoge vaste lasten, geen familie die je kan helpen zoals in thailand en moeilijk om op te starten.
Deze onderwerpen zullen vast wel uitgebreid aan bod zijn gekomen in dit forum.
