
We komen om 12.30 aan in Bkk met KLM
Is het haalbaar om dan om 14.20 door te vliegen (air asia) naar Surat Thani? en dan ook de boot naar samui te halen? ( laatste gaat om 18.00)
groetjes moo
Moderator: Loempia
Dit moet geen probleem zijn. Je zal wel bij de overstap in Bangkok zodra je door de douane bent meteen naar de Airasia bali moeten gaan om in te checken.moo schreef: Is het haalbaar om dan om 14.20 door te vliegen (air asia) naar Surat Thani? en dan ook de boot naar samui te halen? ( laatste gaat om 18.00)
elst99 schreef:Er is toch wel een rechtstreekse vlucht naar Koh Samui vanaf suvarbabhumi? Met Bangkokair of Nokair!
Hoef je niet nog een paar uur op de boot en met al die wachttijden.
De meeste Thai reizen met de bus of eigen vervoer (honderden doden rond Songkran)elst99 schreef:Er is toch wel een rechtstreekse vlucht naar Koh Samui vanaf suvarbabhumi? Met Bangkokair of Nokair!
Hoef je niet nog een paar uur op de boot en met al die wachttijden.
In principe zou het moeten lukken, maar vergeet niet dat in april (Songkran) veel Thaien naar huis gaan en reizen binnen Thailand en het dus wel is erg druk kan zijn op Suvarnabhumi!
Ach...... af en toe een beetje golven, soms grote golven, soms slaat er een bootje om, dat lijkt me niet mooi en zeker niet prettigmoo schreef:en ja rechtstreeks naar samui kan ook maar dat was zoveel duurder.
De boot reis is ook altijd wel mooi/prettig.
printen44 schreef:Wat men al niet doet om een paar bahts uit te sparen. Uren reizen, zeeziek worden, grote kans om vermalen te worden in een autowrak, leren zwemmen met een zwemvest om, als die uberhaupt aan boord is, terwijl het schip zinkende is.
Maar ja, een rechtstreekse vlucht "Zwampie"-Ko Samui is te duur. Ontberingen zijn goedkoper.