Mogelijk kan je dat aan Tawan vragenpaisan schreef:wie weet wat er gaat gebeuren wordt rijk.

Moderator: Loempia
Mogelijk kan je dat aan Tawan vragenpaisan schreef:wie weet wat er gaat gebeuren wordt rijk.
Jim schreef:49,40 (mid koers) nu.
gaat de goede kant op.
Hij lijkt nu ook door te zakken. De lijn is in ieder geval dalend.Jim schreef:49,40 (mid koers) nu.
gaat de goede kant op.
Als je de grafiek bekijkt is het net of de grote schok van eind 2008 nu aan het uittrillen is.Erik schreef:Hij lijkt nu ook door te zakken. De lijn is in ieder geval dalend.Jim schreef:49,40 (mid koers) nu.
gaat de goede kant op.
De trend gaat in ieder geval de goede kant op (als je je geld verdiend in euro's :-))
Lees in dit verband ook het artikel in de Volkskrant van vandaag:carpediem schreef:Las net ergens dat china volop goud aan het opkopen is
Thailand heeft in 2006 aardig wat goud ingeslagen uit Noord Korea vlak voordat dat handelsembargo op Noord Korea werd gelegd.Jim schreef:thailand staat vrij hoog op beide lijstjes.
Dat is vorig jaar al bijna zo geweest:RuudThai schreef: Opvallend is de maar steeds doorgaande daling van het Britse pond. Een paar maanden geleden scheelde dat zo'n 15 % met de euro, nu nog maar een 8 %. Nog even en de euro is meer waard dan het pond. Moeten ze daar op dat nationalistische eiland toch maar eens overgaan op die euro.