Vanaf heden moet het jaarlijkse levensbewijs naar de OSO gestuurd worden.
Bij elke navraag om een levensbewijs krijgt men vanaf heden een begeleidend schrijven waarin wordt gevraagd om contact op te nemen met de OSO (telefoon nummer wordt gegeven) en deze geeft dan telefonisch het adres door waar het bewijs naar toe moet.
Het zal wel goed zijn maar ik heb een paar problemen.
*Heeft iemand wel eens in het Engels om een Thais adres gevraagd? En dit dan doorgegeven door een niet perfect engels sprekende dame.
Overigens is de Nederlander over wier ik het in dit geval hen OOK een zeer moeizaam engels sprekende

*Ik heb niet zo'n hoge pet op van de betrouwbaarheid en accuratesse van Thaise instellingen en daar wordt je nu van afhankelijk.
Het niet ontvangen bij de SVB houdt automatisch het stoppen van de WAO in.
Wie is er nu verantwoordelijk voor het niet ontvangen.?
*De aanvrager (die het vergeet)
*De locale post (naar OSO)
*De verwerking bij de OSO
*De internationale post (naar SVB)
Ik had gehoopt dat al die pensioenfondsen en de SVB nu eens hun hoofden bij elkaar zouden hebben gestoken en een centraal meldpunt creeeren.(Ik vul elk jaar 6 levensbewijzen in.!)